03-7443344
אוהל Camp-let דגם Clasaic

אוהלים נגררים קמפ-לט

מפעל Camp-let, הממוקם בכפר Arnum בדנמרק, ידוע באיכות ובסטנדרטים החדשים בעיצוב, בחומרים ובבנייה. במשך למעלה מ 40 שנים Camp-let פיתחה וייצרה אוהלי קמפינג במפעל הדני שלה. מגוון המוצרים היום כולל מודלים שונים של עגלות קמפינג וציוד ואבזור נלווה.

דגם Classic

דגם Classic מצוייד במטבח Camp-let סטדנרטי עם שלושה מבערי גז, משטח עבודה מרווח ועוד פינוקים לנוחות חופשתכם.

דגם Classic מציע אפשרות הרחבה מצוינת. אגף אורחים עם שתי מיטות נוספות, צלונית שמש וסוכך קדמי וצדדי להגנה מפני רוח.

עגלת הקמפינג האווירודינמית החדשנית עמידה בפני רוח ובעלת צריכת דלק נמוכה, עם חלל עצום לאחסון מטען ואזורי בילוי מרווחים לכל המשפחה..

אוהל Classic מיוצר על ידי פיתוח מיוחד של בד נושם מחומר אקרילי.

רכסו את יריעת בד האחיזה החזקה בקרקע ישירות לתוך הרוכסנים של האוהל. יריעת בד הקרקע מגנה על האוהל מפני לכלוך ומקלה על הניקיון.

Camp-let דגם Classic אידיאלי כעגלת קמפינג לאנשים שאוהבים להתפנק יותר בחופשה שופעת נוחות. בזכות 18מ"ר של אוהל, תיהנו מחלל מרווח ביותר למשפחה של ארבע נפשות. לדגם Classic מטבח מובנה עם שלושה מבערי גז פלדת אל-חלד, מיכל מים 13 ליטר, משאבת מים חשמלית וכיור. דגם Classic מצויד בבד נושם מסוג אקרילי שפותח במיוחד עבור הדגם הייחודי.

יוצאים לחופשה עם למעלה מארבעה אנשים? אין בעיה! החלל אף פעם לא ייגמר לכם עם Camp-let Classic. הוסיפו אגף אורחים, צילונית שמש וסוכך צדדי וקדמי. לאוהל אפשרויות אוורור יעילות, מזרונים נוחים עשויים קצף קר וכמו בכל דגמי Camp-let, גם דגם Classic נטול חלודה ב- 100%.

גודל הדגם:18מ"ר

משקל נטול מטען :250 ק"ג

קיבולת מטען:250 ק"ג

גודל במצב סגור:323×160×95 ס"מ

גודל במצב פתוח:569×400 ס"מ

גודל מיטה:215×160 ס"מ

צבעים:אפור בהיר/אפור כהה

סוג בד:אקרילי

דגם Classic – למכירה החל מ35,000 ₪

צור קשר