03-7443344
כרטיס ביקור – לקוחות לאופק מספרים – משפחת אלזם

פורסם: ינואר 2017

הפעם נכיר את משפחת אלזם המקסימה והתוססת, שבעקבות חלומו של ברק, רכשו קרוואן משפחתי גדול ומפנק ועכשיו כל המשפחה מטיילת ונהנית מזמן איכות ומפנינות החמדה של ארצנו בינינו, בין הטיולים בחופי ארצנו והחברים הנהדרים המטיילים איתם, קורה לפעמים שהם שוכחים איך נראה הבית בסוף השבוע 

שם: דגנית וברק אלזם, בני 42, הורים ל – עדן בת 18 + , אלמוג בן 17, אופיר בן 7 ואיתי בן 6
הקרוואן שלי: אביבה 563PT (אביבה ספייס)

alzam3    alzam4
מתי החלטתי לרכוש קרוואן: ברק מספר: "אחרי טיול באירופה התוודעתי לעולם הקרוואנים וסימנתי לעצמי את זה כחלום. לפני כשנתיים אשתי הטילה עליי משימה לצאת ליום כיף עם הילדים בחופשת סוכות. מיד ידעתי מה נעשה ובאנו, הילדים ואני לחברת לאופק (עוד במשכנה הקודם). נהנינו מאוד והשרות שקיבלנו היה מדהים. מכאן הדרך להגשמת החלום התקצרה".
מתי קניתי: "לפני כשנה וחצי החלטנו שהגיע הרגע המתאים. התלבטנו איזה קרוואן לקנות. אשתי הייתה בעד הקרוואן הקטן, אני רציתי את הגדול יותר. ערכנו הצבעה דמוקרטית שכללה את הילדים והמבוגרים במשפחה. ברוב קולות נבחר הקרוואן הגדול והרחב".
כמה מקומות לינה: " בקרוואן אביבה ספייס יש 6 מקומות לינה (מיטה זוגית מרווחת, פינת אוכל גדולה בצורת ח' ההופכת למיטה זוגית נוספת וכן מיטת קומתיים מרווחת), כך שהוא תואם את הצרכים שלנו".

alzam-family  alzam-on-the-way
למה החלטתי לקנות קרוואן: "זה היה החלום שלי, חלומות רצוי להגשים. היום כל המשפחה וכמובן אני מרוצים".
למה בחרתי את הדגם שלי: "אני חושב שזה הדגם שמתאים לי. יש 6 מקומות לינה, זה מאוד מתאים להורים וילדים. כמו כן, בזכות הרוחב של הקרוואן, 2.45 מטר, ניתן לשבת באופן מרווח בפינת הישיבה. אנחנו מאוד נהנים לשבת ביחד בתוך הקרוואן, לאכול ולשחק. השירותים והמקלחת נוחים וישדלת צד לאחסון מאד שימושית ונוחה".
תדירות הטיול בקרוואן: "אנחנו מטיילים כמעט כל שבוע, לפחות 3 פעמים בחודש. זו חוויה מדהימה לכל אחד לחוד ולמשפחתיות ולשותפות שלנו".

alzam1  alzam-night
עם מי אני יוצא בדרך כלל לטיולי קרוואנים: "אנחנו יוצאים לטיולים עם חברים ותיקים, שהם חלק מהמעגל החברתי הקבוע שלנו. כמו כן, ברבות הזמן, הכרנו עוד הרבה חברים חדשים בזכות הקרוואן ואנחנו יוזמים טיולים ופעילויות משותפות".
משהו אישי: "עם הקרוואן אפשר להגיע לכל מקום שרוצים".
מקום שאליו התחברתי: "הכל עניין של תקופות בחיים ועונות השנה. אנחנו מבלים הרבה באשדוד בחוף ירושלים, באשקלון במרינה ומאוד אוהבים את הכנרת, שם אנחנו שוהים בדרך כלל בחוף שקמים או חוף צינברי".
מה אוכלים בטיולי קרוואנים: "אחד הדברים שאני מאוד אוהב בסגנון הטיול בקרוואן, זה השחרור מההתעסקות באוכל. הילדים ואנחנו נהנים ומסתדרים עם הכל. אשתי שומרת מסורת, על כן אם הטיול מתוכנן לסופ"ש היא מכינה מראש אורז ועוף. הילדים אוהבים כמובן אוכל מהיר, יש לנו מקרוגל ואפשרות לחימום על הגז. במידת הצורך והרצון אנחנו מזמינים Take Away. בחגים אנחנו עושים על האש. אף פעם לא חסר אוכל והיתרון הגדול הוא התחושה שאין צורך לעסוק בנושא הזה יותר מדי".
מתכון מנצח: "אשתי מצאה את המאכל האהוב אשר מלווה אותנו תמיד: מרק קניידלך. זה טעים, משביע ונוח להגשה".
הפינוק שלי בקרוואן: "כאשר אנחנו חונים במקום יפה, לשבת בפינת הישיבה בנחת ולשתות נס קפה".
הטיפ שלי: "לטייל המון לכל מקום שאני רוצה, אני מגיע אליו".